Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Aktuality » Bronz středoškolaček v krajském kole přespolního běhu

Bronz středoškolaček v krajském kole přespolního běhu

Vytvořeno: -

Ve čtvrtek 12.10. proběhlo krajské kolo v přespolním běhu tradičně v Jeseníku, kam postoupila 3 družstva našich děvčat. Na zdejších náročných běžeckých tratích se nejvíce dařilo středoškolačkám. Ač oslabeny o tradiční opory  vybojovaly v silné konkurenci 3.místo. V jednotlivkyních byla Ema Berková (G6) druhá. Další členky družstva: Anna Sýkorová 2.A, Ema Kotzmannová 3.C, Julie Konečná 2.B, Tereza Vavříková G6 a Alena Mazánková 2.B.

Běžkyně z nižšího gymnázia obsadili shodně 5.místo. Konkurence byla opravdu kvalitní. Družstvo dívek G1+G2: Valerie Kubíčková, Eva Pavelková, Alexandra Berková, Eliška Kopecká, Viktorie Dokoupilová, Kateřina Friedlová. Dívky G3+G4: Berenika Rýznarová, Ema Smoluchová, Denisa Makešová, Ema Janů, Nina Berková, Barbora Kulhánková.

Všem děvčatům děkujeme za reprezentaci naší školy!